Aký typ kalendára bude najviac vyhovovať vášmu podnikaniu?

kalendar_pre_podnikanie

Tlačené kalendáre majú stále svoje čaro, preto ich stále môžeme nájsť nielen na stoloch či stenách kancelárií. Pomáhajú nám organizovať si čas a pracovné povinnosti tak, aby sme nezabudli na žiadne dôležité stretnutie, významný dátum, ale aj boli schopní rozvrhnúť si projekty a prácu na nich, nech minimalizujeme stres z nestihnutých termínov.

Zároveň je však kalendár i úžasný marketingový nástroj, do ktorého môžete zakomponovať reklamu na vaše podnikanie. Práve preto je praktickým darčekom pre obchodných partnerov alebo zákazníkov, ktorí majú vašu značku neustále na očiach, veď do kalendárov pozeráme denne.

Na výber máte množstvo druhov kalendárov, preto sme si pripravili krátky prehľad o tom, ktorý typ by vám mohol najlepšie vyhovovať.

Majte čas pod kontrolou vďaka nástenným kalendárom

Nástenné kalendáre so špirálou alebo s lištou sú veľmi populárnou verziou, pretože máte na každý mesiac k dispozícii plochu, ktorú pri kalendáriu doplníte ľubovoľným obrázkom, fotografiou alebo grafikou.

Môžete si vytvoriť jedinečný kalendár s fotografiami vašich produktov, z firemných akcií či z výroby, pochváliť sa dosiahnutými úspechmi, umiestniť na ne pútavú grafiku či motivačné citáty. Ozdobte si steny, fantázii sa medze nekladú.

Nástenné plánovače pre rýchly prehľad

Potrpíte si na perfektnú organizáciu a máte radi, keď je všetko dopredu jasne naplánované a všetkým okamžite na očiach? Firemný nástenný plánovač vo veľkom formáte je presne to, čo potrebujete!

Všetky dôležité dátumy, povinnosti, plánované udalosti aj kampane, čokoľvek je potrebné si vizuálne pripomínať, môžete na plánovač pohodlne zapísať. Okrem toho, pekne navrhnutý plánovač je aj zaujímavým estetickým prvkom vo vašej kancelárii.

Stolové kalendáre sú overená klasika

Stálice medzi kalendármi, stolové verzie, určite zdobia každý stôl v kanceláriách, ordináciách u lekárov alebo v servisných a klientskych centrách. Aj pri stolových kalendároch si môžete prispôsobiť formát podľa svojich potrieb a zaznamenávať si do nich všetky povinnosti a dôležité dátumy.

Podľa toho, koľko veľa si toho zvyknete do kalendárov značiť a aké prehľady sú pre vás najvýhodnejšie, môžete si vybrať týždenný alebo mesačný stolový kalendár.

Vreckové kalendáre – kompaktné riešenie

Mať pri sebe drobný kalendár, ktorý sa bez problémov zmestí sa do peňaženky či vizitkára, takže ho môžete nosiť stále pri sebe a poznačiť si aj mimo kancelárie nevyhnutné termíny, je niekedy obrovskou výhodou. Na druhú stranu vreckového kalendára môžete umiestniť

čokoľvek – od svojho loga, zaujímavej grafiky až po QR kód s odkazom alebo kontaktnými údajmi. Fólia povrch kalendára zušľachtí a spraví ho odolnejším, takže celý rok si udrží reprezentatívny vzhľad.

Nakombinujte si firemné kalendáre podľa potrieb – napríklad nástenné plánovače spolu so stolnými kalendármi, vyberte si ideálny formát, papier a dolaďte ďalšie detaily. V justprint.sk všetko vybavíte z pohodlia domova a výsledok bude stopercentný.

kalendar