Expresné pôžičky zrýchľujú, viete ich získať už do 20 minút

pôžičky

Ocitli ste sa vo finančnej tiesni? Potom určite premýšľate nad tým, kde čo najrýchlejšie zohnať príslušný obnos peňazí. Ak vám nedokážu pomôcť vaši blízki či priatelia, možno premýšľate nad tým, že by ste si zobrali pôžičku.

Ak sa chcete vyhnúť často zdĺhavému vybavovaniu, niekoľkým návštevám banky a množstvu dokladov, expres pôžička bude pre vás to pravé.

Čo je to expres pôžička?

Ako už samotný názov hovorí, expres pôžička je úverový produkt, spravidla nebankového charakteru, ktorý dokážete vybaviť expresne rýchlo. Takéto pôžičky sú obľúbené vďaka svojej vysokej dostupnosti. Pri tomto type pôžičiek si požičiavate menšie obnosy peňazí, obvykle vo výške niekoľko sto eur. Doba splatnosti je spravidla krátka, okolo 30 dní.

Ako vybavíte expres pôžičku?

Expres pôžičku vybavíte veľmi rýchlo a jednoducho priamo cez internet. Predstavme si napríklad proces jedného z poskytovateľov takýchto pôžičiek – stránku Pôžičkomat.sk. Priebeh pôžičky má niekoľko jednoduchých krokov:

  1. Požiadate o pôžičku

Najskôr sa zaregistrujete na na této stránke. Vyplníte registračný formulár so svojimi kontaktnými údajmi. Potom si zvolíte výšku pôžičky a dobu splatnosti a môžete požiadať o pôžičku. V priebehu registrácie potvrdíte súhlas so zmluvou o pôžičke.

Keďže ide o online formulár, o takúto pôžičku môžete požiadať kedykoľvek – 7 dní v týždni, 24 hodín denne. Nie ste tak obmedzený otváracími hodinami pobočky ani svojou pracovnou dobou. Stačí vám večer na gauči otvoriť svoj notebook a o niekoľko minút je celý proces žiadosti o pôžičku hotový.

  1. Počkáte na schválenie

V prípade, že spĺňate 3 jednoduché podmienky – ste občanom Slovenskej republiky, máte viac ako 18 rokov a nemeškáte so splácaním úverov v iných finančných inštitúciách – schválenie pôžičky by malo byť bezproblémové. O úspešnom schválení pôžičky vás bude poskytovateľ informovať e-mailom.

Pri takomto type pôžičky nepotrebujete ručiteľa, ani neposkytujete záruku vo forme nehnuteľnosti. Účel použitia finančných prostriedkov navyše nemusíte dokladovať.

  1. Vyzdvihnete si svoje peniaze na účte

Po úspešnom schválení vašej žiadosti o pôžičku vám budú peniaze prevedené na váš účet do niekoľkých minút, v prípade vybraných bánk dokonca do 10 minút. O úspešnom prevode peňazí na účet budete informovaný e-mailom.

Takýmto jednoduchým spôsobom môžete získať na stránke Pôžičkomat.sk pôžičku až do výšky 500 eur. Pri opakovanej pôžičke sa zvyšuje horná hranica sumy, ktorú si môžete požičať, až do výšky 1500 eur.

Získanie expres pôžičky je skutočne flexibilné, rýchle a nenáročné. Celý proces takejto pôžičky je vďaka jedinečnému automatizovanému systému väčšinou vybavený do 20 minút.

Aké sú výhody expres pôžičky?

Hlavnou, a neprekonateľnou výhodou expres pôžičiek, je nesporne rýchlosť. Ale existujú aj ďalšie dôvody, prečo sú tieto pôžičky výhodné. Sú to najmä:

  • rýchlosť vybavenia pôžičky,
  • rýchlosť prevodu peňazí,
  • minimalizácia administratívnych úkonov,
  • vysoká dostupnosť pôžičky aj pre ľudí s nižším príjmom,
  • dostupnosť pôžičky kedykoľvek.

Je v tom nejaký háčik?

Znie to až príliš výhodne? Nemusíte sa báť. Stránku www.pozickomat.sk prevádzkuje spoločnosť Friendly Finance Slovakia, s.r.o., ktorá je už od roku 2015 držiteľom licencie od Národnej banky Slovenska. Na základe nej môže poskytovať spotrebiteľské úvery. Spoločnosť prišla na slovenský trh so skúsenosťami zo škandinávskych krajín a trhov strednej Európy.

Nemusíte sa obávať skrytých poplatkov – vopred viete, koľko za pôžičku zaplatíte a koľko času máte na splatenie peňazí. Pri uzatváraní zmluvy si sami stanovíte dátum, kedy celú čiastku spolu s poplatkom za poskytnutie úveru splatíte.

Ak teda potrebujete konkrétny obnos peňazí na preklenutie krátkeho obdobia bez príjmu, vyskúšajte expres pôžičku od Pôžičkomat.sk.