Fio banka otvorila svoju 15. pobočku na Slovensku

nová pobočka fio banky

Nízko nákladová Fio banka otvorila novú pobočku v Liptovskom Mikuláši. Svoje účty bez poplatkov alebo výhodné hypotéky ponúka už na pätnástich miestach na Slovensku.

V roku 2014 mala Fio banka na Slovensku tri pobočky, teraz otvorila svoje pätnáste miesto, kde si klienti môžu založiť osobné či podnikateľské účty, poradiť sa ohľadom úveru na bývanie alebo vyriešiť investície do cenných papierov. Fio banka ponúka bežné bankové služby bez poplatkov a bez podmienok, čím je na slovenskom bankovom trhu unikátna.

Okrem online služieb ale postupom času rozširuje aj svoju pobočkovú sieť. Najnovšia pobočka sa nachádza v centre Liptovského Mikuláša na pešej zóne na adrese Námestie Osloboditeľov 7. Otvorená je od pondelka do piatku v čase 8:30 až 17:00 a ponúka aj hotovostnú pokladňu.

fio banka logo

„V septembri sme odštartovali veľkú reklamnú kampaň Nad e-mailami divákov, ktorá propaguje naše výhodné účty a hypotéky. Nechceme ale zostať len pri reklame, preto neustále vylepšujeme naše portfólio služieb. Na začiatku roka sme otvorili pobočku v Michalovciach, na jar sme predstavili nový podnikateľský kontokorent a začiatkom októbra sme zjednodušili a zrýchlili platby v Internetbankingu, čo klientom ušetrí čas. Stále pracujeme a zlepšujeme sa a naši klienti tento vývoj oceňujú,“

komentuje otvorenie novej pobočky v Liptovskom Mikuláši Jan Bláha, obchodný a marketingový riaditeľ Fio banky.