Fio banka ponúka nový podnikateľský kontokorent s úrokom od 4,9 %

podnikateľský kontokorent

Pre podnikateľov a firmy pripravila Fio banka nový kontokorent. Základná úroková sadzba začína na 9,9 %, pokiaľ prebieha čerpanie bez komplikácií, znižuje sa každý rok o jedno percento až na 4,9 %. Nový podnikateľský kontokorent je úplne bez poplatkov a môžu ho získať noví záujemcovia i súčasní klienti.

Fio banka prichádza s novinkou pre podnikateľov a firmy hľadajúce neúčelový úver s nízkou úrokovou sadzbouNový kontokorent je bez poplatkov za zriadenie i vedenie a naviac ponúka výhodné pásmové úročenie. Úvery do 10 000 EUR sú s úrokom 9,9 %, čiastka nad túto hranicu je potom úročená sadzbou 7,9 %.

Okrem toho získajú všetci klienti zľavu 1 % z úrokovej sadzby za každý rok bezproblémového priebehu čerpania, čím im môže klesnúť základný úrok až na 4,9 %.

„Vnímame dlhodobý záujem podnikateľov o naše produkty a tomu tiež prispôsobujeme ponuku. Bezplatný účet pre živnostníkov a firmy máme už niekoľko rokov a teraz nadišiel čas na výraznú premenu podnikateľského kontokorentu. Má nízky úrok, naviac s možnosťou ho opakovane znižovať, nulové poplatky a nie je nutné ho splatiť ani na jediný deň v roku. Veríme, že to sú tie pravé tromfy, ktoré budú hrať podnikateľom do karát,“

komentuje novinku obchodný riaditeľ Fio banky Jan Bláha.

úver na bývanie

Nový kontokorent môžu získať budúci klienti, i tí, ktorí už vyžívajú niektorú zo súčasných kontokorentných taríf. Naviac môžu uplatniť zľavu aj za predchádzajúce roky, kedy úver čerpali v inej banke, a tým si úrok ešte znížiť.

Žiadosť o úver je možné zadať online v Internetbankingu alebo na ktorejkoľvek zo 14 pobočiek Fio banky.