Oblečenie a doplnky vhodné na reklamnú potlač

Oblečenie a doplnky vhodné na reklamnú potlač

Možnosť potlače na rôzne oblečenie, či doplnky na nosenie je vo veľkej miere využívaná aj v marketingu. Pútavá a originálna potlač totiž dokáže zaujať a má tendenciu „robiť“ reklamu z dlhodobejšieho hľadiska. Poďme sa pre inšpiráciu pozrieť na niekoľko príkladov.

Obľúbené tričká a alternatíva v podobe mikín

Čo sa kategórie reklamného textilu týka, najobľúbenejšie sú firemné tričká s vlastnou potlačou. Majú totiž mnoho využití. Môžu byť určené pre zamestnancov ako pracovné oblečenie (samozrejme na pracoviskách, kde stačí aj tričko), prípadne ako súčasť „dress code“ pre firemný teambuilding a samozrejme, využite nájdu aj ako darček pre zákazníkov, či obchodných partnerov.

Hlavne, čo sa týka toho darčeka, veľmi záleží na tom, aby bolo tričko kvalitné, štýlové, vkusné a firemná potlač bola riešená originálnym spôsobom. Tak budete mať zaručené, že neskončí niekde zapadnuté v skrini, či rovno v koši.

Obľúbenou alternatívou k tričkám sú mikiny s firemnou potlačou. Dokonca by sa dalo povedať, že ide ešte o variabilnejší druh reklamného textilu, keďže mikina môže, ale nemusí mať zips, kapucňu, či klokanie vrecko. Inak pri mikinách platí v podstate to, čo pri tričkách.

Praktické vaky na chrbát a slnečné okuliare, ktoré sa teraz hodia každému

Ak firma cieli svojimi produktmi na mladých ľudí, mala by pouvažovať nad tým, že si nechá vyrobiť obľúbené vaky na chrbát s potlačou. Dnešná mládež ich nosí do školy, do mesta, do prírody atď. Tým pádom sú aj vhodným darčekom pre zamestnancov, či obchodných partnerov, ktorí majú deti v tínedžerskom veku.

Posledný tip bude tematický vzhľadom na to, že máme pred sebou leto. Čo takto si dať vyrobiť reklamné slnečné okuliare? Tie sa predsa na dovolenke pri mori náramne hodia! A naviac je možné nechať si ich vyrobiť v rôznych prevedeniach, čo sa týka materiálu aj dizajnu.


  • Zdroj obrázka: BAZA Production / Shutterstock.com