Služby zakladanie s.r.o. a virtuálne sídlo vám zjednodušia podnikanie

Služby zakladanie s.r.o. a virtuálne sídlo vám zjednodušia podnikanie

Podnikanie jednoduché nie je, nebudeme vám klamať. Ale začiatok môže byť. Alebo aspoň výrazne zjednodušený. Vlastnú s.r.o. totižto môžete mať úplne bez starostí a v podstate z pohodlia domova. Ako je to možné?

Založenie s.r.o. bez starostí

Je to úplne jednoduché, stačí ak zakladanie s.r.o. necháte na spoločnosť, ktorá takéto služby poskytuje. Nie je to však „len“ o tom, vyhnúť sa všemožným vybavovačkám. Služba založenia s.r.o. zahŕňa aj odbornú konzultáciu, na ktorej vám na základe vašich požiadaviek a predstáv bude navrhnutá najvhodnejšia vlastnícka a riadiaca štruktúra vašej spoločnosti a taktiež odporúčané predmety podnikania.

A samozrejme, ak budete mať akékoľvek otázky týkajúce sa zakladania s.r.o., budú vám zodpovedané.

Poďme však už k samotnému zakladaniu vašej novej spoločnosti. V rámci služby zakladania s.r.o. je zahrnuté vypracovanie všetkých potrebných dokumentov a taktiež podania na Obchodný a Živnostenský register a taktiež Daňový úrad. Celé to pritom trvá menej ako tri týždne.

Ušetrite na prenájme sídla vašej s.r.o.

Vám tak prakticky stačí len vymyslieť si obchodné meno a rozhodnúť sa, kde bude mať vaša s.r.o. sídlo. Čo sa obchodného mena týka, o overovanie jeho jedinečnosti sa taktiež nebudete musieť starať, ale so sídlom možno budete mať starosti.

Tými starosťami myslíme, že prenájom, či nebodaj kúpa priestorov pre vašu firmu bude na začiatok dosť veľká investícia. Pri niektorých druhoch podnikania sa tomu pochopiteľne vyhnúť nedá, ale nie vždy potrebujete pre podnikateľskú činnosť reálne priestory (aspoň nie v začiatkoch).

V tom druhom prípade si môžete ako sídlo spoločnosti zapísať adresu svojho trvalého pobytu alebo za minimálnu sumu využiť virtuálne sídlo. To býva pre mnohých lepšia možnosť, napríklad z dôvodu, že si „oddelia“ súkromie od podnikania, prípadne budú sídlom na lukratívnej adrese pôsobiť profesionálnejšie.


  • Zdroj obrázka: Indypendenz / Shutterstock.com