Získať výhodnú pôžičku nebolo nikdy jednoduchšie. Vďaka dokonalému porovnaniu to zvládnete aj z domu!

pôžičku

Úvery od bánk aj nebankových spoločností zažívajú v poslednom období veľký boom. Dôležitá však nie je len ich dostupnosť, ale aj výhodnosť.

Práve to, koľko za pôžičku zaplatíte, je v dnešnej dobe jedným z najdôležitejších kritérií pri výbere úveru. Kto by však strácal čas obehávaním všetkých bánk či nebankoviek, keď si môže jednotlivé úvery pozrieť aj online? Priznajme si však, že ani hodiny prezerania internetových stránok poskytovateľov mnohokrát žiadaný efekt neprinesú. Čo teda s tým?

Internetové porovnávače úverov

Riešením sú internetové porovnávače pôžičiek a úverov. Tieto porovnávače fungujú na základe zozbierania dát od viacerých poskytovateľov a veriteľov, pričom vy ako návštevník webovej stránky si viete nájsť všetky dôležité údaje na jednom mieste.

Spravidla ide o informácie týkajúce sa podmienok poskytnutia pôžičky, účelu pôžičky, výšky úverového limitu, minimálnej a maximálnej doby splatnosti a samozrejme aj úrokovej sadzby. Na prvý pohľad to vyzerá veľmi jednoduché a výhodné, ale je tu jeden háčik.

Väčšina takýchto internetových porovnávačov totiž neponúka komplexný prehľad, neumožňuje napríklad detailný výber a filtráciu pôžičiek a obvykle ani neumožňuje o úver priamo požiadať. Problém tak riešia len čiastočne a ten najdôležitejší záverečný krok tak chýba.

Hyperfinancie = online finančný supermarket

Jednou z veľmi mála výnimiek je portál Hyperfinancie.sk. Ten ponúka nielen kompletný prehľad a informácie zastrešujúce bankové úvery a nebankové pôžičky, ale aj možnosť detailného výberu a filtrovania všetkých pôžičiek podľa rôznych kritérií. Z tých, ktoré budú spĺňať podmienky, si môžete potom vybrať tú najvýhodnejšiu.

Na úvod vám porovnávač ponúkne prehľad všetkých dostupných pôžičiek a úverov. Môžete si vyfiltrovať len bankové, len nebankové alebo len krátkodobé pôžičky. Ak chcete viac kritérií, máte možnosť zvoliť si ešte špecifickejší výber.

Vďaka porovnávaču tak môžete vidieť prehľad napríklad len tých úverov, ktoré sú bez poplatkov alebo s možnosťou odloženia splátok. Do užšieho porovnania si potom môžete vybrať tie najviac lákavé pôžičky a v ňom si pozrieť všetky parametre od úverového limitu, cez dobu splatnosti až po výšku úroku. Všetko toto na jednom mieste a dopracujete sa k tomu za pár minút.

Prečo Hyperfinancie využiť? Tri výhody, ktoré nenájdete nikde inde

Mnoho z vás sa možno teraz spýta: To je všetko pekné, ale prečo by som mal využiť práve portál Hyperfinancie? Odpoveď je až banálne jednoduchá a zahŕňa tri výhody, ktoré by ste inde hľadali naozaj len veľmi ťažko.

Prvou je istota, že na jednom mieste nájdete všetky dostupné úvery od serióznych bánk a nebankových spoločností. Áno, každá pôžička, ktorá pochádza od relevantného veriteľa, je zahrnutá v porovnávači. Zároveň je každá preverená, takže sa nemôže stať, že by ste natrafili na podvodníkov, ako sa to deje pri internetovej inzercii pôžičiek.

Druhým dôvodom, pre ktorý by ste sa mali pre Hyperfinancie rozhodnúť, je možnosť naozaj detailného výberu. Chcete pôžičku bez ručiteľa? Alebo bez založenia nehnuteľnosti? Môžete si vybrať rôzne podmienky a máte istotu, že výsledok budú len tie úvery, ktoré naozaj spĺňajú vaše predstavy.

Tretí dôvod je ten najdôležitejší: možnosť požiadať o úver online a za rovnakých podmienok, ako keby ste to spravili priamo u veriteľa. Žiadne navýšenie, žiadne provízie bokom, žiadne poplatky pre vás. Jednoducho, úver cez Hyperfinancie vybavíte najvýhodnejšie a navyše z pohodlia domova.

Na čo ešte čakáte?

Či už si chcete kúpiť nový spotrebič do domácnosti, požičať na auto, prefinancovať rekonštrukciu domácnosti alebo čokoľvek iné, Hyperfinancie sú cestou k výhodným úverom priamo z vášho domu. Tak už na nič nečakajte a vyberte si komplexné porovnanie pôžičiek tu!